Росіяни ранковим ударом зруйнували частину будівлі Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну

Фото: Ростислав Карандєєв, Фейсбук

Внаслідок російської атаки на Київ у понеділок, 25 березня, постраждала частина будівлі Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Бойчука, зруйновані спортивна зала, конгрес-хол та виставковий центр.

Про це повідомив в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

«Унаслідок ворожого авіаудару по столиці зруйнована частина будівлі Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука. Разом з рятувальниками та правоохоронцями перебуваю на місці події.

Сигнал повітряної тривоги був увімкнений за декілька секунд до перших вибухів, тому студенти та викладачі не встигли оперативно спуститися до укриття. На щастя, уламки потрапили у сусідні приміщення».

За словами Карандєєва, ущент зруйновані спортивна зала, конгрес-холл та виставковий центр. За попередньою інформацією, загиблих немає. Постраждала завідувач лабораторії, її госпіталізували до найближчої лікарні.

Усі екстрені служби працюють на місці. У найкоротший термін буде оцінено масштаби руйнувань та передбачено заходи для здійснення протиаварійних робіт на зруйнованих об’єктах.

оренда квартири Львів

Новини