Росіяни трьома ракетами вгатили по густозаселеному мікрорайону Чернігова, 8 загиблих, багато поранених

Фото: Суспільне

Російські терористи завдали трьох ракетних ударів майже по густозаселеному мікрорайону Чернігова, восьмеро загиблих, 18 поранених.

«Недобрий ранок на Чернігівщині! Ворог завдав трьох ракетних ударів майже по центру міста. Є загиблі цивільні, є багато поранених. Зараз працюють рятувальники, медики. Надається вся необхідна допомога. Створений штаб, буде надаватися вся необхідна допомога», – про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако додав, що РФ ударила по об’єктах цивільної та соціальної інфраструктури Чернігова.

«Зараз там знаходяться всі відповідальні служби. Лікарні працюють в посиленому режимі і вже приймають перших постраждалих.»

В ефірі марафону новин Ломако уточнив, що наразі підтверджена інформація про 4 загиблих. Однак ця цифра, на жаль, може бути більшою.

Також відомо про щонайменше 5 травмованих. Пошкоджені будівлі, багато авто, соціальна та міська інфраструктура.

«О 9:03 три вибухи пролунало у місті. Це не зовсім центральна частина міста, але густонаселений мікрорайон. Є пряме влучання у будівлю соціальної інфраструктури − 8-поверхова будівля. Візуально зруйновані елементи стін з 3 по 6 поверх і прибудова до неї».

Оновлено. Згодом в.о. міського голови Чернігова розповів, що уже п’ятеро загиблих.

«На жаль, відомо вже про п’ятьох загиблих. Пошукова операція ще триває. Нагадую, на місці працюють всі служби і головне завдання − допомога постраждалим. Чернігівський обласний центр крові дуже потребує допомоги».

Оновлено о 10:50. Олександр Ломако станом на 10:40 повідомив про уже 8 загиблих та 18 постраждалих внаслідок ракетних ударів рф по Чернігову. Пошуково-рятувальна операція триває.

оренда квартири Львів

Новини