«Розкидається людським м’ясом». Білий дім про рішення Путіна збільшити армію

Фото: Голос Америки

Рішення Кремля збільшити чисельність російської армії, яка не має досягнень на фронті в Україні, є черговою спробою Путіна досягти його цілей за рахунок людського м’яса.

Про це сказав під час онлайн-брифінгу в п’ятницю координатор Ради з питань нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Укрінформ.

«Тут немає сумнівів, що він (Путін – ред.) буквально розкидається людським м’ясом, щоби спробувати утримати територію, яку вони незаконно окупували в Україні, а також спробувати захопити ще більше», – зауважив Кірбі.

Він підкреслив, що ЗСУ перевершують росіян за якістю військ, якістю керівництва, командування й управління, а також озброєнь, які Сполучені Штати та багато країн надали Україні. Оскільки Путін не може зрівнятися з такою якістю, його відповідь на це полягає в тому, що він просто намагається досягти своїх цілей кількістю тіл, як це відбувалося під Бахмутом.

«Це лише підкреслює труднощі, з якими росіяни стикаються в Україні й надалі стикатимуться. Тож наша наполеглива рекомендація Путіну полягала б в тому, щоб він відмовився від цього, і взагалі вийшов з України, й тоді йому не доведеться турбуватися про збільшення свого війська», – зазначив представник Білого дому.

Як повідомлялося, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що російський президент Путін підписав указ, яким збільшив штатну чисельність армії РФ майже на 170 тисяч осіб.

оренда квартири Львів

Новини