Розвідка Британії: Атака дронів на аеродром у Сольцях, найімовірніше, здійснювалась з території РФ

Фото: The Moscow Times, Telegram-канал

Британська розвідка припускає, що атака дронів по аеродрому у Сольцях в Новгородській області, де був знищений стратегічний ядерний бомбардувальник Ту-22М3, могла здійснюватись з російської території.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, пише «Європейська правда».

Як стверджує відомство, «малоймовірно, що коптерні БпЛА мають достатню дальність польоту», щоб досягти об’єкта у Сольцях з-за меж РФ.

«Це щонайменше третя успішна атака на аеродроми далекої дії, що знову ставить під сумнів здатність Росії захищати стратегічні об’єкти в глибині країни», – зазначає британська розвідка.

В огляді також нагадують, що Росія часто використовувала бомбардувальники Ту-22М3, щоб запускати неточні важкі протикорабельні ракети Х-22 по Україні, а також проводила інтенсивне бомбардування Маріуполя некерованими бомбами.

Нагадаємо, вранці 19 серпня українські Сили оборони атакували безпілотниками військовий аеродром у Новгородській області РФ, було пошкоджено щонайменше один літак.

Раніше повідомлялося, що внаслідок атаки безпілотників на аеродром у Новгородській області Україна вперше змогла повністю знищити стратегічний ядерний бомбардувальник Збройних сил РФ.

оренда квартири Львів

Новини