Розвідка Британії: Чорноморський флот РФ переховуєється у Новоросійську

Фото: розвідка Британії

Після зміни командувача, у березні 2024 року Чорноморський флот російських загарбників діє найменш активно з початку війни та дислокується у Новоросійську.

Про це йдеться у розвідувальному огляді британського Міноборони за 18 квітня, пише «Європейська правда».

«Після відсторонення командувача ЧФ РФ у березні 2024 року флот був найменш активним з початку війни».

У відомстві зазначили, що 1 квітня ракетний фрегат класу «Григорович» провів бойові стрільби в порту Новоросійська.

Сучасні російські кораблі, такі як фрегат класу «Григорович», мають системи вертикального запуску для стрільби крилатими ракетами по морських і наземних цілях. Такі ракети історично перезаряджаються в Севастополі.

Однак Росія в основному вивела свої кораблі і підводні човни Чорноморського флоту з Севастополя далі на схід до Новоросійська.

У розвідці констатують, що Чорноморський флот залишатиметься у Новоросійську, оскільки це найкращий спосіб уникнути нападу з боку України з моря.

Також у розвідці додали, що інфраструктура технічного обслуговування, логістики та поводження з озброєнням у порту Новоросійська, найімовірніше, була вдосконалена, щоб підтримувати нові умови базування кораблів ЧФ РФ на невизначений термін.

Нагадаємо, у попередньому огляді британська розвідка аналізувала український удар по підприємству з виробництва «Шахедів» у російському Татарстані.

В огляді за 15 квітня розвідка Великої Британії повідомила, що РФ намагається вербувати до своєї армії іноземців, щоб уникнути мобілізації всередині країни.

оренда квартири Львів

Новини