Розвідка Британії наступ РФ на Донбасі: великі втрати за незначних успіхів

Фото ілюстративнне: Радіо Свобода

Російські окупаційні війська зосереджують основні зусилля на Авдіївсько-Покровському напрямку, де вони несуть великі втрати за незначних успіхів.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на розвідувальний огляд британського Міноборони за 4 червня.

Як зазначили у відомстві, на вказаному напрямку протягом останніх 72 годин спостерігався високий рівень оперативної активності російських загарбників.

Окупанти досягли незначних успіхів у північній частині цього сектору в напрямку сіл Сокіл та Євгенівка. На паралельній осі приблизно на 3 км південніше російські війська, ймовірно, наближаються до околиць села Новоселівка Перша, додали у розвідці.

Далі на південь росіяни не досягли значних успіхів, незважаючи на інтенсивні обстріли українських позицій на захід від села Нетайлове вздовж траси Е50, йдеться в огляді.

Крім того, російські атаки на село Невельське були відбиті, і село, ймовірно, залишається під контролем України.

«Протягом наступного тижня цей сектор, ймовірно, залишатиметься зоною значної оперативної уваги, оскільки російські війська намагатимуться зберегти оперативний темп, попри значні втрати», – йдеться в огляді.

Нагадаємо, раніше британська розвідка проаналізувала інформацію про затримання російського генерал-майора Івана Попова за звинуваченнями у шахрайстві та корупції.

Один з оглядів минулого тижня британська розвідка нещодавно виданому в Росії журналу «Політрук», який покликаний допомогти з вихованням російських солдатів.

оренда квартири Львів

Новини