Розвідка Британії пояснила, чому РФ, попри значну перевагу в силах, не можуть витіснити ЗСУ з лівобережжя Херсонщини

Фото: ЗСУ

Погана підготовка і координація російських військ на лівобережжі Херсонщини заважає їм витіснити українські сили попри чисельну перевагу.

Про це йдеться у розвідувальному огляді британського Міноборони про російсько-українську війну за 20 січня, пише «Європейська правда».

У відомстві зазначили, що зараз Збройні сили Україні на лівобережжі Херсонської області зіткнулися з логістичними труднощами, але все ще зберігають там свою присутність.

Російське угруповання «Днепр» зазнало невдачі в усіх своїх спробах витіснити українських захисників, незважаючи на те, що майже напевно має значну перевагу в балансі сил у цьому районі, додали у британській розвідці.

«Дуже ймовірно, що погана підготовка і координація російських військ у цьому районі обмежує їхні наступальні можливості», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що російські окупанти продовжать наступ в районі Кринок протягом наступних тижнів, незважаючи на значні втрати особового складу, оскільки витіснення ЗСУ з лівого берега Дніпра залишається для них пріоритетним завданням.

Нагадаємо, у попередньому огляді британська розвідка розповіла, що після втрати літака далекого радіолокаційного виявлення А-50 Росія з більшою обачністю використовує інший А-50.

Також у відомстві розповідали про негативний вплив загарбницької війни РФ проти України на російську економіку.

оренда квартири Львів

Новини