Розвідка Британії прогнозує збільшення втрат в армії РФ після посилення наступу на сході України

Фото: росЗМІ

Британська розвідка прогнозує зростання рівня бойових втрат російської армії після відновлення наступальних операцій на сході України.

Про це повідомило Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки, передає Укрінформ.

У зведенні зазначається, що середньодобова кількість російських втрат – вбитими і пораненими – на полі бою в Україні протягом квітня становила 899 осіб.

«Цілком ймовірно, що протягом наступних двох місяців рівень втрат серед росіян знову зросте, оскільки вони відновлять цілеспрямовані наступальні операції на сході України», – вважає британська розвідка.

Це прогнозується після незначного зниження темпів операцій за останні два місяці після захоплення Авдіївки.

За оцінками британської розвідки, загальна кількість російських втрат з початку повномасштабної війни наразі становить понад 465 тис. осіб.

«Цілком ймовірно, що попри втрати в живій силі Росія повністю пристосувала свої збройні сили до війни на виснаження, яка робить ставку на масовість, а не якість. Ця ставка на масовість майже напевно збережеться протягом усієї війни в Україні і матиме довгострокові наслідки для майбутньої російської армії», – йдеться у зведенні.

Як повідомлялося, за даними Генштабу України, загальні бойові втрати російської армії в Україні з 24 лютого 2022 року по 4 травня 2024 року становлять близько 473 400 осіб, зокрема за останню добу – ще 1260 осіб.

оренда квартири Львів

Новини