Розвідка Британії: РФ наразі не здатна захопити Часів Яр

Фото: ЗСУ

Метою російських окупаційних військ є захоплення міста Часів Яр, що розташоване у Донецькій області, проте вони навряд чи здатні провести наступ.

Про це йдеться в розвідувальному огляді британського Міноборони за 7 березня, повідомляє «Європейська правда».

Як зазначили у відомстві, зараз російські окупанти продовжують атаки з метою розширення контролю над містом Бахмут, яке вони захопили у травні минулого року.

За даними відомства, окупаційна армія РФ просунулась вперед і зайняла східні частини села Іванівське, а також атакує українські позиції в Богданівці.

На цьому напрямку найближчою оперативною метою Росії майже напевно є захоплення Часового Яру, розташованого приблизно за 5 км від лінії фронту.

«Незважаючи на деякі поступові тактичні успіхи, дуже малоймовірно, що російські війська наразі здатні здійснити повномасштабний наступ на цей населений пункт», – йдеться в огляді.

У попередньому огляді розвідка Великої Британії проаналізувала втрати РФ у Чорноморському регіоні за останні п’ять тижнів.

Також британська розвідка заявила, що протягом лютого 2024 року Росія намагалась атакувати регіональні енергетичні об’єкти в Україні – та попри це українська енергосистема підтримує стабільну роботу мережі.

оренда квартири Львів

Новини