Розвідка Британії: РФ, попри значну кількість атак, у квітні не досягла особливих успіхів біля Часового Яру

Фото: ЗСУ

Попри значну кількість атак, Росія у квітні не досягла великих успіхів на сході й зазнала значних втрат.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії за 9 травня, пише «Європейська правда».

За словами відомства, кількість атак на околиці Часового Яру з березня по квітень 2024 року зросла вдвічі.

Міноборони зазначає, що це є відображенням нових спроб Росії встановити контроль над містом, яке розташоване на височині на захід від Бахмута.

«Попри значне збільшення кількості атак на цьому напрямку, РФ здобула лише незначні тактичні перемоги в цьому районі протягом квітня та майже напевно зазнала великих втрат», – йдеться в огляді.

Розвідка вказує, що загалом у квітні 2024 року російські атаки на сході України посилилися, збільшившись на 17% порівняно з березнем 2024 року.

«Понад три чверті з них відбулися в районі Авдіївки, Часового Яру та Мар’їнки на лінії фронту», – уточнює відомство.

Напередодні британська розвідка розповіла, що командування дальньої авіації Повітряно-космічних сил (ПКС) Росії підвищило летальність своєї головної крилатої ракети повітряного базування Х-101/Х-102 (у західній класифікації – AS-23a KODIAK), встановивши на неї другу боєголовку.

Раніше британська розвідка проаналізувала, яку роль нині виконують проросійські чеченці, більш відомі як кадировці, на полі бою.

У попередньому огляді британська розвідка спрогнозувала зростання російських втрат у найближчі два місяці.

Перед цим йшлося про те, що через українську атаку на аеродром «Кущевська» РФ була змушена відвести з цього району приблизно 40 літаків різних типів та розосередити їх на численних аеродромах далі від лінії фронту.

оренда квартири Львів

Новини