Розвідка Британії: РФ суттєво завищила цифру про поповнення на 500 тис. військових

Фото ілюстративне: Радіо Свобода

Заяви про поповнення російської армії у 2023 році на ще 500 тисяч осіб є перебільшенням, як про це повідомляв заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії про російсько-українську війну від 15 січня, пише «Європейська правда».  

Розвідка нагадує заяву експрезидента Дмітрія Медведєва, нині заступника голови Ради безпеки, про те, що до російської армії у 2023 році нібито приєдналися ще 500 тисяч осіб.

«Дуже ймовірно, що ця цифра суттєво роздута», – зазначають аналітики.

Також розвідка також вважає дуже ймовірним, що основний мобілізаційний тягар лягає на бідніші регіони і сільську місцевість.

«У своїх зусиллях виконати мобілізаційний план російське військове керівництво з квітня 2023 року дозволило випускникам шкіл підписувати контракт з армією. Останні дані, опубліковані «Медіазоною» та російською службою BBC, свідчать, що на війні загинули щонайменш п’ять росіян 2005 року народження», – йдеться в огляді.

Нагадаємо, в огляді за неділю розповідали, що звичайні росіяни скоріш за все відчули на собі вплив війни на роботу системи охорони здоров’я.

Також британська розвідка проаналізувала вплив FPV-дронів на ситуацію на лівобережжі Херсонської області.

оренда квартири Львів

Новини