Розвідка Британії: РФ вирішує, чи перекидати нові підрозділи в Україну

Фото: росЗМІ

Росія зіткнулася з дилемою щодо новостворених військових підрозділів, чи залишати їх у місцях дислокації, чи перекидати для участі у війні проти України.

Про це йдеться у розвідувальному огляді британського Міноборони за 26 березня, пише Європейська правда.

«Росії майже напевно доведеться вирішувати, чи залишати нові підрозділи, такі як 44-й армійський корпус, у місцях їхньої дислокації після створення, чи перекидати їх для участі в операціях в Україні, щоб підтримувати там бойову міць».

У відомстві зазначили, що у новоствореному Ленінградському військовому окрузі в Лузі з’явилися оголошення про набір до 44-го армійського корпусу.

Як наголошують британські аналітики, Росія докладає зусиль для розширення своїх військ на північному заході країни, оскільки більшість її сил залишається задіяною у війні в Україні.

У розвідці нагадали, що раніше РФ негайно відправляла в Україну новостворені підрозділи.

У відомстві припускають, що необхідність підтримувати операції в Україні «стримує більш глобальні амбіції Росії щодо розширення своїх збройних сил».

Раніше британська розвідка проаналізувала, чи здатна РФ сформувати і забезпечити дві нові армії, створення яких раніше анонсував російський міністр оборони Сергєй Шойгу.

Перед цим йшлося про ситуацію з будівництвом Росією залізничної лінії через тимчасово окуповані території України.

оренда квартири Львів

Новини