Розвідка Британії: Розпіарений танк «Армата» не приїде в Україну через страх ганьби

Фото: BBC

Розвідка Британії проаналізувала заяву голови російського оборонного концерну «Ростех» Сергія Чемезова щодо відмови розгорнути на війні проти України надсучасний танк РФ Т-14 «Армата» начебто через високу вартість.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Великої Британії, пише «Європейська правда».

«На сьогодні майже напевно можна стверджувати, що Т-14 «Армата» не буде в Україні. Це дуже ймовірно через потенційну репутаційну шкоду від втрати «престижної» машини в бою, а також через потребу у виробництві більшої кількості танків, яку можна задовольнити лише за рахунок інших варіантів».

В Міноборони Британії нагадали, що танк «Армата» представили ще 9 травня 2015 року в Москві, коли він заглох під час репетиції, і в 2021 році він не з’явився в армії РФ, як це анонсували.

Напередодні британська розвідка заявила, що протягом лютого 2024 року Росія намагалась атакувати регіональні енергетичні об’єкти в Україні – та попри це українська енергосистема підтримує стабільну роботу мережі.

Раніше британська розвідка стверджувала, що від початку війни середньодобова кількість російських втрат (вбитих і поранених) в Україні протягом лютого 2024 року була найвищою з початку війни.

Перед цим вона заявляла, що військово-промисловий комплекс Росії не здатний повністю забезпечити потреби її війни проти України.

оренда квартири Львів

Новини