Розвідка Британії спрогнозувала, як РФ відреагує на атаку України на аеродром на Кубані

Фото: росЗМІ

Атака України на російський військовий аеродром «Кущевська» на Кубані 27 квітня змусить Росію перерозподілити засоби протиповітряної оборони та розосередити винищувачі.

Про це йдеться у щоденному розвідувальному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну, пише «Європейська правда».

27 квітня стало відомо, що СБУ з Силами оборони атакували безпілотниками військовий аеродром «Кущевська», а також Ільський та Слов’янський НПЗ в Краснодарському краї Росії.

Як сказано в огляді, на аеродромі «Кущевська» розміщені кілька російських винищувачів, у тому числі СУ-34 і Су-35С. Їх щодня використовують для нанесення ударів по позиціях українського фронту, включаючи інтенсивне використання плануючих бомб.

Російські винищувачі з «Кущевської» та низки інших авіабаз зазвичай здійснюють від 100 до 150 бойових вильотів на день, значний відсоток із них запускають боєприпаси по всій лінії фронту, підкреслили у МО Британії.

Здатність України заважати російській тактичній авіації, зокрема використанню плануючих бомб, є ключовою для ширшої оборони лінії фронту, наголосили британські оглядачі.

Цей успішний удар, ймовірно, змусить Росію розосередити винищувачі, а також перерозподілити засоби протиповітряної оборони для закриття прогалин.

Напередодні у МО Британії звернули увагу на те, що у березні в Україні зросло число загиблих цивільних внаслідок російської агресії.

Також британська розвідка оцінила російські втрати у повномасштабній війні проти України у 450 тисяч вбитими і пораненими.

оренда квартири Львів

Новини