Розвідка Британії вважає останні «досягнення» РФ на фронті «стратегічно несуттєвими»

Фото: ЗСУ

Розвідувальне співтовариство Міністерства оборони Великої Британії останній огляд подій війни в Україні 27 січня присвятило аналізу ситуації на полі бою та просуванню російських військ.

Про це йдеться у звіті розвідки Британії, пише «Європейська правда».

Зокрема, експерти нагадали про заяви РФ про захоплення села Крохмальне на Харківщині та села Веселе поблизу Бахмута, але констатували, що «вони є стратегічно несуттєвими».

«Довоєнне населення Веселого становило 102 людини, а Крохмального – 45. Це – продовження незначного просування Росії, в той час, як Україна зосереджується на активній обороні», – йдеться в огляді.

Головною метою російських військ залишається захоплення міста Авдіївка на Донеччині, й вони ведуть наступ із трьох напрямків, аби оточити населений пункт з півдня, півночі та сходу, зазначають у Міноборони Британії.

«Російські війська зазнали значних втрат в особовому складі та бронетехніці, часто спричинених боєприпасами українських безпілотних літальних апаратів», – додають там.

Британська розвідка вважає, що попри спробу проникнення в тил українських позицій в Авдіївні через тунелі, українські контратаки стримують російські сили від подальшого просування в межах міста.

«Оскільки основний шлях постачання в Авдіївку залишається недоторканим, а українські сили здійснюють локальні контратаки, місто, ймовірно, залишатиметься під контролем України протягом найближчих тижнів», – підсумовується в огляді.

Нагадаємо, у розвідцентрі Сил оборони Естонії напередодні заявили, що російські сили, схоже, поступово зменшують інтенсивність наступальних дій на полі бою в Україні, але готуються до чергового штурму в районі стратегічно важливого міста Авдіївка Донецької області.

оренда квартири Львів

Новини