Розвідка США прогнозує більш агресивну тактику Росії в Україні

Фото: Радіо Свобода

Директорка Національної розвідки США Авріл Гейнс прогнозує, що Росія вдаватиметься до більш агресивної тактики в Україні.

Про це заявила Гейнс під час слухань у комітеті з питань збройних сил Сенату США, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на агентство Reuters

Гейнс зазначила, що Росія посилила удари по інфраструктурі України, щоб перешкодити Києву переміщати озброєння і війська, уповільнити оборонне виробництво і змусити його розглянути можливість переговорів.

«Усе більш агресивна тактика Путіна проти України, така як удари по українській електроенергетичній інфраструктурі, має на меті переконати Україну в тому, що продовження війни лише збільшить шкоду для України і не пропонує жодного правдоподібного шляху до перемоги», – заявила директорка Нацрозвідки США.

Вона, однак, зауважила, що ця «агресивна тактика», найімовірніше, триватиме, і «війна навряд чи закінчиться найближчим часом».

У США раніше висловили сподівання, що нова американська військова допомога, розблокована після рішення Конгресу, допоможе Збройним cилам України з часом повернути ініціативу на полі бою, але широкомасштабний український наступ найближчим часом малоймовірний.

У розвідці Естонії минулого тижня вказували, що Росія намагається використати останнє вікно можливостей перед прибуттям в Україну західної військової техніки та боєприпасів для інтенсифікації атак.

оренда квартири Львів

Новини