Розвідка Великої Британії показала, які території України контролюють окупанти


Міністерство оборони Великої Британії опублікувало мапу захоплених територій України та тих, за які йдуть бої з росіянами.

Про це йдеться в повідомленні у Twitter, інформує Українська правда.

Мапа ця ґрунтується на даних британської розвідки станом на 2 квітня. Червоним позначено захоплені території, штриховкою – ті, за які йде боротьба.

Згідно з цією мапою, Херсонська область захоплена майже повністю.

Окупована значна частина Запорізької області.

У Донецькій області йдуть запеклі бої за заблокований Маріуполь.

Також точаться бої за території Луганської області.

Не вщухають бої на підступах до Миколаєва, а також Запоріжжя.

Триває боротьба за Чернігів та Суми, Харків перебуває фактично в облозі.

Значна частина Чернігівської області захоплена російським військами. Шлях від Сум на Київ та частина Київської області – також під контролем підрозділів РФ.

Міністерство оборони України не публікує узагальнену інформацію щодо розстановки сил – зокрема тому, що за багато населених пунктів точаться бої і ситуація змінюється.

Генштаб ЗСУ припускає, що російські війська намагаються вийти на адміністративні кордони Херсонської, Донецької й Луганської областей, утримуючи рубежі на захоплених територіях Київської та Чернігівської областей, аби відтягнути на них частину сил української армії.

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, який бере участь у «мирних» переговорах української та російської делегацій, припустив, що Росія спробує захопити південь та схід України і з цієї позиції диктувати свої умови Києву.

[media=7232]

 


Новини