Румуни заблокували також пункт пропуску «Дякове»

Фото: УП

Рух через пункт пропуску «Дякове» для українських вантажівок ускладнився через блокування напрямку на території Румунії

Про це розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі «Українській правді».

За словами офіцера, 18 січня від Прикордонної поліції Румунії надійшла інформація про блокування напрямку перед пунктом пропуску «Халмеу», що навпроти українського «Дякове» в Закарпатській області.

Учасники акції – представники агросектору та автоперевізники блокують рух для вантажівок. О 10.30 учасники цих дій перекрили проїзд автошляхом до кордону великою сільськогосподарською технікою.

«Причини та орієнтовна тривалість таких дій не повідомлялися.

Прикордонники України здійснюють взаємодію з румунськими колегами, щодо подальших пропускних операцій для вантажівок».

За наявною інформацією значної черги з вантажних транспортних засобів на території Румунії в напрямку України поки не відмічається.

Також відмітимо, що в пункті пропуску «Дякове» для вантажних транспортних засобів на виїзд з України діє «Є-черга». На даний час в ній зареєстровано близько 600 автомобілів.

Рух на в’їзд з України вантажних транспортних засобів румунська сторона тимчасово призупинила з метою недопущення блокування проїзду інших категорій транспорту. Також на даний час здійснюється пропуск вантажівок, які прямують на територію України. Проте ускладнення руху може виникнути в обох напрямках.

Пропуск легкових автомобілів, пасажирських та автобусів здійснюється в звичайному режимі.

Нагадаємо, блокування руху для вантажівок на території Румунії на кордоні з Україною також продовжується по напрямку ще двох пунктів пропуску – «Сірет-Порубне» та «Вікову-де-Сус – Красноїльськ».

оренда квартири Львів

Новини