Рятувальники знайшли гелікоптер президента Ірану – ЗМІ

Фото: IRNA

Рятувальники в понеділок знайшли гелікоптер, на борту якого перебували президент Ірану Ебрагім Раїсі, міністр закордонних справ країни та інші офіційні особи, який, ймовірно, розбився в гірській північно-західній частині Ірану напередодні.

Про це пишуть іранське агентство IRNA, Tasnim, АР із посиланням на голову Іранського товариства Червоного Півмісяця, пише Українська правда.

АР зазначає, що за словами голови Іранського товариства Червоного Півмісяця Піра Хоссейна Коліванда (Pir Hossein Kolivand), на світанку в понеділок рятувальники побачили гелікоптер з відстані близько 2 кілометрів.

На той час з моменту зникнення гелікоптера минуло 12 годин.

Перед цим повідомлялося, що турецький безпілотник, імовірно, виявив місце падіння зниклого гелікоптера президента Ірану в горах поблизу кордонів Ірану з Азербайджаном і Туреччиною.

За даними IRNA, пошуково-рятувальні команди зараз знаходяться на шляху до можливого місця аварії. Втім, ця новина не була підтверджена офіційними джерелами.

Турецький безпілотний літальний апарат великої дальності Akinji також виявив теплового випромінювання, яка може бути місцем падіння вертольота.

Командир Корпусу вартових ісламської революції Ірану підтвердив виявлення безпілотником джерела тепла, яке, ймовірно, є уламками вертольота.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, рятувальники намагаються знайти місце зникнення гелікоптера, який перевозив президента Ірану та його делегацію в північно-західній частині країни.

оренда квартири Львів

Новини