Салліван: Потрібний певний час, щоб вийти з ями, яку утворила затримка з допомогою Україні

Фото: Суспільне

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван визнав, що ЗСУ втратили частину територій на сході, зокрема, Авдіївку через затримку зі схваленням допомоги Україні.

Про це Салліван заявив під час брифінгу в Білому домі 24 квітня, повідомляє «Європейська правда»

«Наслідки затримки відчули в Україні. За останні пів року Україна була змушена економити боєприпаси, і це призвело до втрати частини території на сході, зокрема Авдіївки».

Коментуючи схвалення додаткового фінансування для союзників США, зокрема для України, Салліван визнав, що на цей процес пішло «надто багато» часу.

Він додав, що сьогоднішній пакет військової допомоги США на 1 мільярд доларів «є чудовою новиною для України», але українські Збройні сили все ще перебувають під жорстким тиском на полі бою.

«І цілком можливо, що в прийдешні тижні Росія може здобути додаткові тактичні досягнення», – вказав Салліван, згадавши зокрема спроби наступу російських сил ціною значних втрат на місто Часів Яр і населені пункти на схід від Авдіївки.

«Факт полягає в тому, що в нас піде певний час, аби вийти з тієї ями, яку утворила піврічна затримка до схвалення Конгресом додаткового фінансування», – підсумував представник Білого дому.

Нагадаємо, президент США Джо Байден 24 квітня підписав ухвалений Конгресом пакет законодавства, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, а також допомогу іншим союзникам США.

Одразу після цього США оголосили про пакет військової допомоги Україні вартістю 1 мільярд доларів.

оренда квартири Львів

Новини