СБУ відреагувала на тлумачення слів Данілова про шпигунів

Фото: Детектор медіа

Служба безпеки України переконує, що нейтралізує будь-які спроби російських спецслужб використовувати свій агентурний потенціал в умовах війни.

Про це йдеться в коментарі СБУ, який наданий «Українській правді».

«Служба безпеки України нейтралізує будь-які спроби російських фсб та гру використовувати свій агентурний потенціал в умовах війни, і робить усе можливе, щоб ворожі мережі були повністю викорінені.

Наголошуємо: окремі акценти, озвучені сьогодні у ЗМІ, щодо активізації мережі шпигунів всередині української спецслужби, не відповідають дійсності і є проявом некоректної інтерпретації слів очільника РНБО».

В спецслужбі нагадали, що фіксують такі прояви та системно й нейтралізують діяльність тих, хто має намір шкодити державній безпеці.

Зокрема, за даними СБУ, протягом 2022-2023 років було викрито, понад 2 тисячі зрадників і встановлено понад 300 агентів іноземних спецслужб.

Нагадаєом, 27 листопада ЗМІ процитували секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олексія Данілова в інтерв’ю «The Times», який сказав, що Росія активізувала в Україні мережу шпигунів.

«Радіо Свобода» написало, що РФ активізувала шпигунів і в СБУ, але Данілов пояснив «Українській правді», що «Times» неправильно зрозумів його, а СБУ «активно працює по шпигунах».

оренда квартири Львів

Новини