Сенат затвердив Чарльза Брауна на заміну Марку Міллі

Фото: Голос Америки

Сенатори США більшістю голосів затвердили генерала ВПС Чарльза Брауна на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів. Кандидатуру Брауна підтримали 83 зі 100 сенаторів. Раніше законодавці не могли затвердити Брауна та ще кількох кандидатів на вищі посади у військовому керівництві країни через опозицію з боку одного сенатора-республіканця.

Про це повідомляє Голос Америки.

Браун – колишній військовий льотчик, чий досвід командування військами в Тихоокеанському регіоні стане в нагоді Вашингтону на тлі напруженості, що зростає, у відносинах з Китаєм.

Він стане другим афроамериканцем, який очолить Об’єднаний комітет начальників штабів після Коліна Пауелла, призначеного на цю посаду Джорджем Бушем-молодшим 20 років тому.

Сенатори змогли розпочати голосування про призначення Брауна та ще двох кандидатів на вищі військові пости після того, як лідер демократичної більшості Чак Шумер застосував спеціальну процедуру, яка дозволила обійти блокування голосування з боку республіканця Томмі Тубервілла.

Висунення Байденом кандидатури Брауна, про яке було оголошено в травні, послідувало за призначенням Ллойда Остіна, першого в історії США афроамериканця, який став на чолі Пентагону.

Дії Шумера також дозволили сенаторам перейти до голосування про затвердження генерала Ренді Джорджа на посаду начальника штабу Сухопутних військ та генерала Еріка Сміта на посаду командувача Корпусом морської піхоти.

Втім, затвердження сотень інших кандидатів на керівні пости у Пентагоні все ще відкладається через дії Тубервілла.

оренда квартири Львів

Новини