Щоденні втрати РФ в Україні сягають 1500 військових, більшість у Бахмуті – посадовець НАТО

Фото: ЗСУ

Північноатлантичний Альянс оцінює щоденні втрати російських сил у боях в Україні – сюди входять і вбиті, й поранені – в число, яке сягає до 1500 людей.

Про це в п’ятницю журналістам повідомив високопосадовець НАТО на умовах анонімності, повідомляє «Європейська правда».

Переважна кількість втрат припадає на Бахмут, цитує співрозмовника журналістів кореспондент The Guardian Ден Сабо. Співвідношення загиблих до поранених росіян у НАТО оцінюють як один до трьох.

Що стосується України, то вона в боях втрачає «на порядок менше», але більш конкретні дані не називались. Крім того, за оцінкою Альянсу, з обох сторін витрачається «кілька тисяч» снарядів на день.

У НАТО не можуть спрогнозувати, як довго триватимуть бої за Бахмут. За словами співрозмовника журналістів, інтенсивні бої нині відбуваються на лінії фронту в місті, що пролягає вздовж річки Бахмутки, яка перетворилася на «зону вбивств».

Станом на початок березня західна розвідка оцінювала втрати Росії в боях за місто Бахмут Донецької області в останні місяці в 20-30 тисяч найманців приватної військової компанії «Вагнера», причому загиблих серед них може бути приблизно третина.

Тоді ж у НАТО оцінювали втрати російської сторони в боях за місто Бахмут на Донеччині як такі, що вп’ятеро перевищують українські.

оренда квартири Львів

Новини