Східницька громада отримає з обласного бюджету гроші на відновлювальні роботи

Фото: Львівська ОВА

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила  надати Східницькій громаді 24 мільйони гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Гроші виділять з резервного фонду обласного бюджету.

Про це повідомляють Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Згідно з рішенням комісії, ситуацію, яка виникла 10 червня через вихід з берегів річки Східничанки на територіях Східницької та Сколівської громад і річки Свіча на території Журавненської територіальної громади, визначили як надзвичайну ситуацію регіонального рівня.

«Майже місяць у Дрогобицькому та Стрийському районах нашої області тривала ліквідація наслідків негоди, що сталася 10 червня через складні погодні умови. Роботи на окремих інфраструктурних об’єктах досі тривають, однак зараз усі домогосподарства з газо- та водопостачанням. Коштів з місцевих бюджетів, аби покрити усі витрати на ремонтні роботи не вистачить, тому за рішенням комісії дві громади, які найбільше постраждали, отримають кошти з обласного бюджету», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Також комісія прийняла рішення ініціювати внесення змін до цільової програми щодо виділення фінансування на комплекс заходів для потреб Журавненської громади та комунального закладу ЛОР «Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Тустань», де через вихід річок з берегів постраждали три мости, які унеможливили прийом туристів.

Нагадаємо, внаслідок інтенсивних опадів у Східницькій громаді 10 червня різко підвищився рівень води у річках. Були підтоплені приватні домогосподарства, пошкоджені об’єкти дорожньої інфраструктури та іншого комунального майна.

оренда квартири Львів

Новини