Шольц про поставки Taurus Україні: Важливо ухвалювати правильні рішення у правильний момент

Фото: Вікіпедія

Федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу на Мюнхенській безпековій конференції довелося виправдовуватися за те, що Німеччина не постачає ракети Taurus Україні.

Про це повідомляє з Мюнхена «Європейська правда».

Шольца після його виступу кілька разів спитали, про причини, через які Німеччина не постачає Україні далекобійні ракети Taurus.

«Це питання дивне – ви знаєте, що Німеччина витрачає (на постачання в Україну) найбільше в Європі», – заявив канцлер, нагадавши, що Німеччина після США витрачає найбільше для зброю для України.

Після перепитувань про причини гальмування з постачанням ракет він, утім, наголосив що питання у пошуку найкращого моменту для цього. «Важливо ухвалювати правильні рішення у правильний момент. І ми робимо ці рішення», – пояснив канцлер.

Шольц ухилився від прямої відповіді на питання про постачання ракет Taurus, але натякнув, що буде розвиток у тому, що Німеччина готова постачати Україні. «Крок за кроком ми продовжуємо ухвалювати правильні рішення», – заявив він.

Раніше повідомлялося, що в урядовій коаліції тиснуть на Шольца щодо передачі Taurus Україні. Перед цим Британія запропонувала Берліну шлях вирішення дилеми з Taurus для України.

оренда квартири Львів

Новини