Шольц у великодньому зверненні до німців згадав і про підтримку України

Фото: Reuters

У зверненні з нагоди Великодня канцлер Німеччини Олаф Шольц нагадав про необхідність справедливого миру і закликав до подальшої підтримки України.

Про це пише Die Welt, повідомляє «Європейська правда».  

«Мир без свободи означає гноблення. Не буває миру без справедливості. Ось чому ми підтримуємо Україну в її боротьбі за справедливий мир – так довго, як це буде необхідно», – заявив Шольц.

На великодніх богослужіннях християни всього світу моляться за більш мирний світ, сказав канцлер.

«Ми всі прагнемо більш мирного світу. Люди на Близькому Сході та в Україні також бажають миру», – зазначив він.

Шольц підкреслив, що підтримка України потрібна «також для нас, для нашої безпеки». «Протягом багатьох десятиліть мир в Європі базувався на дуже важливому принципі: кордони не повинні пересуватися силою. Ніколи знову! А Росія Владіміра Путіна порушила цей принцип», – заявив він.

«Але в наших руках зробити так, щоб цей принцип знову діяв. Продовжуючи підтримувати Україну – рішуче і виважено», – сказав канцлер. Німеччина, за його словами, також інвестуватиме більше у власну безпеку і триматиме країну разом, а не дасть себе розірвати на частини.

«Тим більше, що нас об’єднує переконання, що закон повинен перемагати над насильством» – додав він. Це є передумовою миру, особливо в наші дні, підкреслив Шольц. Канцлер завершив своє відеозвернення побажаннями щасливих свят «навіть у цей важкий час».

Нагадаємо, очільник Християнсько-демократичного союзу, найбільшої опозиційної партії в Німеччині, Фрідріх Мерц вважає, що загроза ймовірної поразки України в повномасштабній війні з Росією зросла.

Раніше міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що ситуація на полі бою в Україні загостриться, оскільки «жорстокість Путіна більше не має меж».

оренда квартири Львів

Новини