Штурмові групи РФ проводять наступальні операції на північний захід від Липців – ОСУВ «Хортиця»

Фото: Вікна

Російські війська на півночі Харківщини станом на вечір неділі проводили наступальні операції на північний захід від села Липці.

Про це заявив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«Наразі російська армія проводить наступальні операції штурмовими групами на північний захід від Липців, а також намагається просуватися в районах, які відокремлені від району на північ від Липців, де російські війська намагалися досягти певних успіхів».

Волошин також запевнив, що «Сили оборони України діють на підготовлених оборонних рубежах, здійснюється вогневе ураження з завданням зірвати повністю ворожий наступ та знищити ворога, який вклинюється в нашу оборону». Також, за його словами, прийнято рішення про посилення українських бойових підрозділів у цьому районі.

Водночас речник не підтвердив інформацію про окупацію російськими військами 6 населених пунктів на півночі Харківщини, про що раніше повідомив проєкт DeepState.

«Про окупацію населених пунктів говорити поки що зарано, ми підтверджувати не будемо», – сказав він.

Разом з тим, речник ОСУВ «Хортиця» зазначив, що міська влада Вовчанська «спростувала інформацію про захід окупантів у місто, наразі там тривають обстріли й бої».

10 травня стало відомо, що російські окупаційні війська активізувалися на Харківщині, там йдуть бої.

Міністерство оборони повідомило, що на північ Харківської області направили резервні підрозділи.

За даними аналітиків DeepState на ранок 12 травня, російські окупанти захопили ще 6 населених пунктів у Харківській області.

Головком Олександр Сирський запевнив, що українське військо знає плани ворога і гнучко реагує на всі дії РФ, проте ситуацію в Харківській області називає «суттєво загостреною».

У Головному управлінні розвідки запевняють, що знали про графік наступу російських військ на півночі Харківщини.

оренда квартири Львів

Новини