Скібіцький: Російські ракети Х-101 відрізняються від тих, які вони використовували у 2022

Фото: РБК-Україна

Росіяни досить швидко вчаться, зокрема російські крилаті ракети Х-101 – зараз зовсім інші, ніж ті, що вони застосовували у 2022 році.

Про це зазначив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький у межах дискусійної програми, організованої проєктом Deciding your tomorrow Фонду Віктора Пінчука в Давосі, пише Інтерфакс-Україна.

«Ворог вчиться, вчиться досить таки швидко. Я вам просто наведу приклад: ті самі крилаті ракети Х-101 – це зовсім інші, ніж ті, що застосовували у 2022 році. Це ракета вже з активною системою радіоелектронної боротьби, з активним захистом від викидів теплових пасток тощо», – сказав він у межах дискусійної програми, організованої проєктом Deciding your tomorrow Фонду Віктора Пінчука в Давосі.

Отже, як зазначив Скібіцький, у цьому випадку, «навіть якщо перейдемо в «глуху» оборону, як багато хто каже, почнемо розвивати наш ВПК без урахування можливостей завдання ракетних ударів, бомбових ударів по об’єктах, – ворог не зупиниться».

«Ми маємо розвивати все: і протиповітряну оборону, і дбати про захист ВПК, і щоб він давав продукцію, і ми маємо вживати, зокрема, і контрнаступальних заходів для того, щоб не допустити втрат територій. І досвід 2023 року нам це показав», – сказав він.

оренда квартири Львів

Новини