Скоріше за все, Крим звільнятимемо військовим шляхом – Данілов

Фото: РНБО

Україна буде звільняти Кримський півострів, і швидше за все, це відбуватиметься військовим шляхом.

Про це напередодні Третього Саміту Кримської Платформи заявив секретар РНБО України Олексій Данілов, передає Укрінформ.

«Крим є частиною нашої території, і ми маємо її звільнити. Більш того, ми його будемо звільняти. Скоріше за все, це буде відбуватися військовим шляхом – якщо країна-агресор до того часу не втямить, що їй треба піти з нашої території. Іншого варіанту у нас немає. Будь-який інший випадок відносно Криму – це значить консервація ситуації, передача війни нашим нащадкам, дітям, онукам», – заявив він.

Данілов зазначив, що РФ, маючи Крим у своєму підпорядкуванні, ніколи не заспокоїться і не буде спокійно жити.

«Тільки вигнавши її (Росію – ред.) із Криму, посунувши її в Азовському морі, ми будемо розуміти, що наша держава буде мати певні гарантії нашої безпеки, на певний проміжок часу. Іншого варіанту бути просто не може», – вважає Секретар РНБО.

За його словами, Україні не треба це нікому доводити – українцям треба робити свою роботу, що, у тому числі, і роблять українські військові.

Секретар РНБО запевнив, що визволення Криму – це питання тільки часу, але буде важко..

Данілов поінформував, що Україні необхідно прагматично рухатися до повернення кордонів 1991-го року.

«Це і є наш прагматизм – кордони 1991-го року. Якщо цього не буде, то майте на увазі, існування нашої країни постійно буде знаходитися під загрозою. Якщо у когось інший прагматизм, то це – їхні проблеми, і вони можуть займатися своїм прагматизмом на території своїх країн», – сказав секретар РНБО.

На його погляд, є кілька варіантів розвитку подій – або Україна спільно із своїми партнерами ставить на місце країну-терориста – РФ, або світ перейде у зовсім інший вимір, і цей вимір буде дуже кривавим.

«Бо, окрім РФ, існують і інші країни, які б залюбки почали цим процесом займатися. І вони зараз спостерігають, чим все закінчиться. І нашим завданням спільно з нашими партнерами є дати відсіч (росіянам – ред.) та вийти на кордони 1991-го року. Нам зайвого не треба, але своє ми нікому віддавати не збираємося. Оце наш прагматизм», – зазначив Данілов.

оренда квартири Львів

Новини