Sky News: Український літак вперше уразив ціль на території РФ, зокрема у Бєлгороді

Фото: Sky News

У неділю український військовий літак вперше здійснив удар по цілі на території РФ – в районі Бєлгорода було уражено командний пункт, також у суботу Сили оборони уразили російський десантний корабель в Азовському морі.

Про це пише Sky News із посиланням на українське військове джерело, повідомляє Українська правда.

«Хоча оцінка збитків ще триває, підтверджено, що це було пряме попадання. Це перше повітряне ураження, здійснене ВПС України по цілі на території Росії».

Як зазначає телеканал, незрозуміло, який тип боєприпасів був використаний під час атаки, а також чи була це західна зброя.

Українське військове джерело також повідомило, що в суботу ввечері українські сили завдали «скоординованого удару» по російському десантному кораблю, який нещодавно перемістився в Азовське море з Чорного моря.

Судно стало п’ятим з семи десантних кораблів класу «Ропуха», які були потоплені або «приведені в непридатність» внаслідок українських атак, повідомило джерело.

За словами співрозмовника, російські військові використовують такі кораблі для переправлення боєприпасів і матеріалів до окупованого Маріуполя для подальшого транзиту на лінію фронту.

За даними ЗМІ, також у неділю вдень у Бєлгородській області після повітряної тривоги виникла велика пожежа і лунали вибухи.

оренда квартири Львів

Новини