Сьогодні можливі обмеження електропостачання для промисловості – Міненерго

Фото: Укренерго

Внаслідок ворожої атаки і значних пошкоджень енергооб’єктів сьогодні можливе обмеження електропостачання для промислових споживачів.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Зазначається, минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою, що залучалася з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини. Сумарний обсяг екстреного постачання склав близько 3% від добового споживання електроенергії.

Також у денні години Україна на запит Польщі в екстреному порядку отримувала надлишки електроенергії

Сьогодні на запит України вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії від Польщі, Румунії та Словаччини. Залучення аварійної допомоги передбачається і у години вечірнього максимуму споживання електроенергії.

Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та для промисловості – у Кривому Розі. Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні. Також з 18:00 до 23:00 в години вечірнього піку у всіх регіонах, крім Херсонської області, застосовувалися обмеження промислових споживачів. При цьому електропостачання побутових споживачів не обмежувалося.

оренда квартири Львів

Новини