Сьогодні стартувала єПідтримка. На що витрачають кошти
- Неділя, 19 грудня 2021
З 19 до 29 грудня включно триває прийом заявок від повністю вакцинованих громадян на отримання тисячі гривень.
Згідно роз’яснення Мінцифри, аби подати заявку на виплату потрібно оформити спеціальну картку «єПідтримка» в одному з банків-партнерів після чого авторизуватися й оновити застосунок «Дія» до останньої версії.
Потім переконатися, що у вас в застосунку у вас є «зелений» COVID-сертифікат. Зайти у розділ Послуги та вибрати єПідтримку та вибрати для виплати картку єПідтримка. Кошти від Мінекономіки мають бути зараховані протягом 10 днів.
«Ви отримуєте гроші на 4 місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите, рахунок закриють.
Розплачуватися можна буде онлайн і офлайн, але лише на вказані категорії українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть категорію бізнесу під час оплати карткою за допомогою МСС-кодів. Це код, який присвоюється торговій точці та характеризує напрям її бізнесу. У разі оплати карткою єПідтримка він має збігтися з одним із кодів, вказаних у постанові. Витратити гроші на ті категорії товарів та послуг, яких немає в переліку, переказати їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо», – зазначив міністра цифрової трансформації Михайло Федоров.
Повідомляється, що уже понад 3 млн українців успішно скористалися послугою єПідтримка, серед покупок лідирують книги та кіно.
За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, понад 3 млн громадян підключили послугу станом на неділю, і більшість із них уже отримали гроші.
Міністр зазначив, що Монобанк, Альфа-банк та А-банк дали доступ клієнтам до коштів раніше за інші банки. При цьому клієнти решти фінустанов, які приєдналися до проєкту, отримають кошти протягом 10 днів.
За кількістю витрачених грошей на даний момент лідирують книги та кінотеатри. Також українці витрачають кошти на квитки Укрзалізниці.
«Нагадаю, що попередньо проєкт розрахований на один рік, тому всі точно встигнуть. Не забувайте оновлювати програму Дія», – заявив міністр.
Новини
- Сьогодні
- 22 Грудня
- Більше новин