Сьогодні у мене буде контакт з президентом Трампом – Зеленський
- Сьогодні 13:31

Президент Володимир Зеленський заявив, що 19 березня матиме розмову зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.
Про це президент розповів на спільний пресконференції з президентом Фінляндії Александром Стуббом в Гельсінкі у середу, пише Українська правда.
«Сьогодні у мене буде контакт з президентом Трампом. Ми сьогодні з ним будемо обговорювати, я думаю, деталі наступних кроків. У нас в Джидді дійсно була дуже хороша зустріч наших команд, і я вважаю, що все правильно йшло, аби не Росія, яка, ну, завжди незадоволена, коли щось йде правильно».
Президент висловив думку, що він з Трампом обговорить «деталі наступних кроків».
«І я думаю, що почую від нього деталі його розмови з Путіним», – підсумував Зеленський.
Нагадаємо, 18 березня у Кремлі заявили, що глава РФ Володимир Путін підтримав пропозицію президента США Дональда Трампа щодо взаємної відмови України та Росії від ударів по енергетичній інфраструктурі на 30 днів і «віддав відповідний наказ військовим».
Однак уже в ніч на 19 березня Росія здійснила масовану атаку дронами-камікадзе,вразивши цивільну інфраструктуру в кількох регіонах України. Зокрема, зафіксовано пряме влучання в лікарню в Сумах, удари по містах Донецької області.
Новини
- Сьогодні
- Більше новин