Сьогодні з 18:00 до 23:00 по областях можливі відключення електроенергії. Про ситуацію на Львівщині енергетики повідомлять додатково

Фото ілюстративне: Укренерго

Сьогодні увечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні.

Про це повідомляє «Укренерго».

Зазначається, що обмеження будуть рівномірно розподілені по всім областям. Як саме будуть діяти графіки відключень в кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго.

Причина – дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами.

«Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00. Диспетчерський центр «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи.»

У компанії нагадують, у ніч на 8 травня ворог випустив понад 50 ракет та 20 «Шахедів» по енергетичній інфраструктурі у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях. Це вже п’ятий масований ракетно-дроновий удар по об’єктам енергетики, починаючи з 22 березня.

Пошкоджень зазнали об’єкти генерації. Також російські «Шахеди» пошкодили обладнання одного з об’єктів «Укренерго» в центральному регіоні. Наразі споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами.

На пошкоджених об’єктах працює ДСНС, тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Щодо відключень безпосередньо у Львівській області, то в ПрАТ «Львівобленерго» інформації наразі не мають. Якщо вона з’явиться, то підприємство оприлюднить її на всіх своїх інформаційних майданчиках.

оренда квартири Львів

Новини