Спецпредставник Китаю їде у нове дипломатичне турне Україною, Росією і країнами ЄС

Фото: WSJ

Спеціальний представник Китаю Лі Хуей навесні відвідає Росію, Україну і країни Євросоюзу для проведення нового раунду переговорів щодо, як заявили в МЗС Китаю, «вирішення української кризи».

Про це повідомляє МЗС Китаю, пише Українська правда.

«Лі Хуей, спеціальний представник уряду Китаю у справах Євразії, відвідає Росію, штаб-квартиру ЄС, Польщу, Україну, Німеччину та Францію, починаючи з 2 березня, щоб провести другий раунд човникової дипломатії для просування політичного вирішення української кризи».

Нагадаємо, Лі Хуей навесні 2023 року зустрічався в Україні з президентом Володимиром Зеленським і заявив йому, що панацеї від «кризи» не існує, а припинення війни вимагатиме «створення умов для припинення вогню і мирних переговорів».

Перед цим Лі зустрівся з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Кулеба заявив, що Україна не прийме пропозиції, які передбачають втрату території або заморожений конфлікт.

26 квітня Зеленський поговорив телефоном із главою КНР Сі Цзіньпіном. Це була перша розмова лідерів країн після повномаштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року.

оренда квартири Львів

Новини