Справу двох працівників Самбірського військкомату, які незаконно утримували громадян, передали до суду

Фото: ДБР

На Львівщині працівники ДБР завершили розслідування щодо катування та незаконного позбавлення волі 4-х чоловіків у Самбірському районному Територіальному центрі комплектування та соцпідтримки. Обвинувальні акти направлені до суду.

Про це повідомляють в Теруправлінні ДБР у Львові.

У вересні минулого року до соцмереж потрапило відео побиття у приміщенні центру двох чоловіків. Мешканці Харкова та Кривого Рогу потрапили до військкомату після того, як намагалися незаконно перетнути кордон з Польщею.

Згодом слідство з’ясувало, що у приміщенні військкомату незаконно утримувались ще двоє чоловіків, затриманих на кордоні. Їх намагались примусити «добровільно» пройти військово-лікарську комісію для подальшої мобілізації. Одного з потерпілих утримували в приміщенні військкомату 10 днів, двох громадян – 7 днів, четвертого – 2 дні.

Військовослужбовець-водій центру бив їх погрожуючи зброєю. Побиття відбувалось під «наглядом» керівника — заступника начальника одного з відділів.

Військовослужбовця-водія обвинувачують у катуванні та незаконному позбавленні волі (ч. 2 ст. 146 та ч. 1 ст. 127 КК України).

Заступника начальника Самбірського РТЦК та СП обвинувачують у неприпиненні кримінального правопорушення, що вчиняється підлеглим (ч. 4 ст. 426 КК України).

оренда квартири Львів

Новини