США, Британія і союзники завдали нових ударів по військових об’єктах хуситів – Пентагон

Удари по об’єктах хуситів у Ємені 3 лютого 2024 року. Фото: U.S. Central Command, Twitter

У заяві очільника Пентагона Ллойда Остіна йдеться про те, що США, Британія та їхні союзники завдали нових ударів по об’єктах єменських хуситів.

Про це повідомляє Пентагон, пише Українська правда.

«…військові США та Великої Британії за підтримки Австралії, Бахрейну, Канади, Данії, Нідерландів та Нової Зеландії завдали ударів по військових об’єктах на підконтрольних хуситам територіях Ємену».

У заяві зазначається, що сили коаліції завдали ударів по восьми об’єктах, серед яких були підземні склади зброї, ракетні бази, комплекси БпЛА, систем ППО, радарів і гелікоптер.

Уточнюється, що «удари були завдані з метою подальшого підриву і послаблення можливостей підтримуваного Іраном ополчення Хуті здійснювати дестабілізуючі і безрозсудні напади на американські і міжнародні судна, що прямують через Червоне море, Баб-ель-Мандебську протоку і Аденську затоку».

«Сполучені Штати без вагань вживатимуть заходів, якщо це буде необхідно, щоб захистити життя і вільний потік торгівлі на одному з найбільш важливих водних шляхів у світі.

Ми продовжимо чітко давати зрозуміти хуситам, що вони відповідатимуть за наслідки, якщо не припинять свої незаконні напади, які шкодять економіці Близького Сходу, завдають шкоди навколишньому середовищу і перешкоджають доставці гуманітарної допомоги до Ємену та інших країн».

Нагадаємо, на початку лютого військові США і Британії за підтримки союзників завдали чергових ударів по хуситах у Ємені.

оренда квартири Львів

Новини