США додатково виділять Україні $11,8 млрд для покриття дефіциту бюджету – Мінфін США

Фото: Голос Америки

Адміністрація Байдена має намір забезпечити Києву бюджетну підтримку в розмірі 11,8 млрд доларів у рамках запиту на додаткове фінансування.

Про це заявила міністр фінансів Джанет Єллен під час віртуальної зустрічі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, повідомляє «Голос Америки».

У заяві Мінфіну за підсумками зустрічі наголошується, що лідерство США в наданні прямої бюджетної підтримки Україні стимулює інших донорів, які забезпечують приблизно три чверті потреб України в зовнішньому фінансуванні на 2024 рік. Ця допомога підтримує життєво важливі державні потреби, включно з фінансуванням лікарень, шкіл, служб швидкого реагування.

«Фінансова підтримка України залишається нерозривно пов’язаною з її успіхами на полі бою», – заявили в Мінфіні, додавши, що ця підтримка також демонструє рішучість США та їхніх союзників захищати територіальний суверенітет і свободи демократичних країн.

Водночас, за повідомленням Мінфіну, Єллен наголосила на важливості якнайшвидшого ухвалення Конгресом рішення про основний пакет фінансової підтримки України.

«Надання фінансової підтримки Україні допоможе їй виграти війну і (водночас допоможе) відстояти інтереси національної безпеки США в глобальному масштабі», – наголосило Міністерство фінансів.

оренда квартири Львів

Новини