США і Україна працюють над організацією телефонної розмови між Трампом і Зеленським

Фото ілюстративне: ОП

Сполучені Штати та Україна працюють над організацією телефонної розмови між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським.

Про це пише Politico з посиланням на двох співрозмовників, обізнаних із планами, повідомляє «Європейська правда».

Зазначається, що ідею щодо телефонної розмови було висунуто 1 липня, коли почали з’являтися повідомлення про те, що США призупинили поставки деякої зброї в Україну.

«Сьогодні США інформують Україну (про рішення) в Києві, а також найближчим часом буде організовано телефонну розмову між Трампом і Зеленським», – розповів європейський дипломат, обізнаний з планами.

«США заявляють, що це не пауза і не призупинення. США все ще активно працюють над визначенням найкращого способу підтримки оборони України. Це залишається пріоритетом», – додав співрозмовник.

Нагадаємо, напередодні до МЗС України на розмову про військову допомогу був запрошений тимчасовий повірений у справах США в Україні Джон Гінкель.

Речниця Держдепу США Теммі Брюс заявила, що Сполучені Штати не призупинили постачання всієї зброї Україні, а ухвалене напередодні рішення у Пентагоні – це «лише одна ситуація».

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна «на робочих рівнях» зʼясовує зі США деталі щодо постачання військової допомоги після повідомлень про призупинення поставок.

Новини