США можуть допомогти Україні з газом

Фото: Нафтогаз

USAID розглядає надання Україні додаткової оперативної допомоги для проходження опалювального сезону. США можуть надати відповідні обсяги газу.

Про це повідомляє Нафтогаз України.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов під час зустрічі із Assistant Administrator Бюро USAID у справах Європи та Євразії Ерін Елізабет МакКі розповів про наслідки ракетних обстрілів РФ по українській цивільній енергетичній інфраструктурі та критичні потреби України для проходження опалювального сезону 2022-2023 року.

Чернишов наголосив на потребі України в отриманні додаткового обсягу газу, адже в результаті постійних обстрілів Росією української інфраструктури пошкоджено більше 300 енергетичних об’єктів та близько 450 кілометрів газових труб. На додачу, для вироблення електроенергії Україна була змушена використати додаткові обсяги вугілля та газу.

«Ці фактори призвели до того, що ми маємо нагальну потребу збільшення обсягу наших газових сховищ і закликаємо США – нашого надійного партнера – допомогти з вирішенням цього питання», – зазначив він.

Олексій Чернишов та Ерін МакКі також обговорили потреби України в оперативній допомозі у вигляді обладнання та матеріалів. Йдеться, зокрема, про метанол, газові компресори, дизельні генератори та обладнання для видобутку газу. МакКі запевнила, що Агентство працює над запитом Нафтогазу щодо відповідних потреб.

оренда квартири Львів

Новини