США найближчим часом передадуть Україні нову партію касетних снарядів – NYT

Фото ілюстративне: Радіо Свобода

США найближчим часом відправлять в Україну нову партію касетних боєприпасів.

Про це пише The New York Times із посиланням на трьох неназваних американських посадовців, повідомляє «Європейська правда».

Один із посадовців заявив виданню, що ця зброя є ключовою для того, щоб допомогти Україні зберегти динаміку, яку ЗСУ нещодавно набрали під час контрнаступу на півдні.

Як йдеться у матеріалі, західні посадовці й експерти погоджуються, що касетні боєприпаси найбільш ефективні проти військ та колон техніки, які розосереджені на відкритій місцевості.

Очікують, що попит на боєприпаси в Україні зростатиме, оскільки деякі підрозділи все більше покладаються на важку артилерію, щоб підготувати ґрунт для наступу піхоти.

Раніше повідомляли, що США можуть передати Україні касетні боєприпаси більшої дальності.

У липні США виділили пакет військової допомоги Україні на 800 млн доларів, до складу якого вперше увійшли касетні боєприпаси.

У Білому домі раніше пояснювали, що надання касетних боєприпасів – тимчасовий захід, поки не будуть розгорнуті потужності для виробництва звичайних артилерійських снарядів. Крім того, Україна зобов’язалась мінімізувати ризик використання касетних боєприпасів.

оренда квартири Львів

Новини