США «одразу ж» почнуть постачати зброю Україні після рішення Конгресу – Білий дім

Фото: CNN

Білий дім очікує, що постачання американської військової допомоги почнуться «одразу ж» після того, як відповідне додаткове фінансування схвалить Конгрес США.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на речницю Білого дому Карін Жан-П’єр на брифінгу 19 квітня.

На питання, як швидко США почнуть постачати нову військову допомогу Україні після рішення Конгресу, речниця сказала: «Одразу ж», нагадавши, що адміністрація Джо Байдена не раз наголошувала на необхідності швидкого рішення з боку законодавців.

«Як ми неодноразово казали, українці поступались територіями через бездіяльність Конгресу. Але ми дуже вдячні, що Конгрес рухається вперед і на двопартійній основі. Ми хочемо, щоб це (пакет допомоги. – Ред.) був схвалений Конгресом, Сенатом і потрапив на стіл президента. І він одразу підпише цю допомогу», – додала вона.

Жан-П’єр нагадала, що ціль Путіна в Україні – «загарбати її суверенну територію».

«І ми не можемо цього допустити. Ми знаємо, що відбувається, коли не зупиняють тирана й диктатора. І ми не можемо дозволити, щоб історія повторилась знову», – підсумувала вона.

Нагадаємо, Палата представників США 19 квітня провела процедурне голосування за чотири законопроєкти про іноземну допомогу, зокрема й Україні, що дозволяє пізніше винести їх на розгляд Палати.

Голосування за пакет законопроєктів в Палаті представників очікується в суботу, 20 квітня. У цей день члени палати розглянуть усі поправки, які напередодні пройшли процедурний комітет, і після цього виноситимуть по черзі кожен законопроєкт на голосування.

Демократична більшість у Сенаті обіцяє не зволікати зі схваленням пакетів допомоги.

оренда квартири Львів

Новини