США посилять військову присутність у Польщі – Моравецький

Фото: BBC

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький підтвердив, що обговорював з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс, серед іншого, присутність американських військ у Польщі.

Про це повідомляє RMF24, пише «Європейська правда».

Віцепрезидентка США говорила про посилення постійної присутності американських військ у Польщі, підкреслив він.

«Ми пам’ятаємо, що лише кілька років тому ця дискусія про постійну присутність була гарячою в Польщі. Тому мені дуже приємно, що віцепрезидентка говорила не тільки про цю додаткову присутність кількох тисяч солдатів, але й про будівництво баз і складів з метою накопичення техніки, американської зброї», – пояснив глава польського уряду.

Техніка, за словами прем’єр-міністра, це найголовніше на сьогодні. «Це показує російська агресія, з якою ми стикаємося, з якою стикаються наші східні сусіди. І цього обладнання в Польщі буде все більше і більше», – сказав він.

Як він зазначив, під час зустрічі він також згадав про щит протиракетної оборони, який будується в Редзіково на півночі Польщі.

Моравецький додав, що Сполучені Штати повністю віддані зміцненню своєї присутності в Польщі.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький застеріг європейських лідерів від спроби просувати у Європі політику «стратегічної автономії» від США і закликав до розвитку стратегічної співпраці Європи з Вашингтоном.

оренда квартири Львів

Новини