США продовжать поставки озброєнь для ППО України – Пентагон

Фото: AP

Речник Пентагону Патрик Райдер заявив, що США продовжуватимуть постачати Україні озброєння для системи протиповітряної оборони (ППО).

Про це пише «Європейська правда».

«Є деякі засоби, які постачаються за укладеним контрактом в межах програми USAI, що включає певні можливості ППО».

На запитання, як довго ще США надаватимуть Україні ракети для протиповітряної оборони, він відмовився назвати цифри.

«Ми також продовжуватимемо дуже тісно співпрацювати з союзниками та партнерами щодо визначення потреб України, а потім працюватимемо з ними над тим, щоб сприяти цьому процесу», – вказав Райдер.

На уточнююче запитання, чи американські ракети ППО все ще постачають до України, він сказав, що мова йде про «ці та інші можливості», про які оголосили в межах програми USAI.

Водночас посол України в США Оксана Маркарова заявила, що в Києва закінчується військове обладнання, особливо ракети та перехоплювачі.

Нагадаємо, раніше Сенат США ухвалив процедурне рішення для подальшого розгляду законопроєкту про виділення додаткової допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню.

Документ винесли на процедурне голосування після того, як напередодні в Сенаті США не знайшлось достатньо підтримки для процедурного голосування за законопроєкт із посиленням міграційної політики, який передбачав додаткові кошти для України, Ізраїлю й Тайваню.

оренда квартири Львів

Новини