США пропонують Ізраїлю розвіддані про ватажків ХАМАС, щоб запобігти наступу на Рафах – WP

Фото: WP

США пропонують Ізраїлю надати секретні розвідувальні дані щодо визначення місцезнаходження ватажків ХАМАС в обмін на те, що ЦАХАЛ не почне масштабну атаку на Рафах.

Про це пише The Washington Post із посиланням на джерела, повідомляє Українська правда.

Видання зазначає, що адміністрація президента США Джо Байдена готова надати конфіденційні розвіддані, аби допомогти ізраїльським військовим визначити місцезнаходження лідерів ХАМАС і знайти приховані тунелі угруповання.

Крім того, США пропонують свою допомогу у створенні наметових містечок для палестинських біженців і забезпеченні їх речами першої необхідності: водою, їжею, медикаментами

У публікації зазначають, що з боку Штатів такі пропозиції Ізраїлю надходили протягом останніх кількох тижнів.

При цьому, повідомляє WР, американські офіційні особи заявляють, що Ізраїль ще не розпочав повномасштабне наземне вторгнення в Рафах, незважаючи на серію атак, що відбулися останніми днями.

Нагадаємо, у суботу Ізраїль закликав палестинців з більшої кількості районів міста Рафах на півдні Сектора Гази евакуюватися і вирушити до так званої розширеної гуманітарної зони в Аль-Мавасі.

У середу президент США Джо Байден заявив, що зупинить постачання бомб та іншого озброєння Ізраїлю, якщо ізраїльський прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу віддасть наказ про масштабне вторгнення в місто Рафах.

Великобританія у четвер заявила, що не буде припиняти експорт зброї до Ізраїлю, якщо повномасштабне вторгнення в Рафах, що у Секторі Гази, продовжиться.

оренда квартири Львів

Новини