Стан здоров’я звільнених українських військовополонених незадовільний, – ГУР

Фото: Андрій Єрмак, Телеграм

Стан здоров’я 116 українських військовослужбовців, звільнених із російського полону в суботу, оцінюється як незадовільний.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Дмитро Усов на засіданні представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зараз усі вони перебувають у лікарні та отримують першу допомогу. Попереду на них чекає лікування та реабілітація.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у свою чергу наголосив на важливості надання необхідної підтримки та допомоги звільненим українським військовополоненим.

«Як неодноразово наголошував Президент, дуже важливо, щоб люди отримали першу медичну допомогу, щоб були проведені всі необхідні обстеження, за потреби – поставлені діагнози. Держава має можливості, щоб надати необхідну підтримку й допомогу. Безумовно, треба забезпечити зустріч воїнів із рідними. І потім, у разі необхідності, вирішувати питання виїзду на лікування за кордон», – наголосив Єрмак.

Він також висловив жаль з приводу бездіяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста, який не забезпечує дотримання прав людини, зокрема українців, які перебувають у полоні.

Нагадаємо, у суботу, 4 лютого з російського полону було звільнено 116 українських військовослужбовців, серед яких є захисники м. Маріуполь Донецької області.

оренда квартири Львів

Новини