Столтенберг: Україна не просить НАТО розгортати війська

Фото: ANSA

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг укотре наголосив, що Альянс не планує розгортати війська на території України, натомість важливо забезпечити їй достатній обсяг військової допомоги.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству ANSA під час візиту до Італії, повідомляє «Європейська правда».

Столтенберг нагадав, що через затримки з постачанням зброї зі США та Європи до України російські сили змогли досягти прогресу у своєму наступі. І хоча «зараз ситуація змінюється», про присутність «на землі» не йдеться.

«НАТО не має наміру розгортати війська в Україні. Коли я відвідав Україну минулого тижня, українці не просили про війська НАТО, вони просили більше підтримки», – наголосив генсек.

Він додав, що російський правитель Путін досі вірить у військову перемогу в Україні, а отже, єдиний спосіб переконати її сісти за стіл переговорів – «це довести на полі бою, що він не переможе, і єдиний спосіб зробити це – надати військову підтримку Україні».

Нагадаємо, наприкінці лютого після зустрічі в Парижі президентів та голів урядів близько двох десятків держав Європи Емманюель Макрон визнав, що запропонував державам Заходу відправити до України свої війська.

Нещодавно він поновив обговорення можливості введення іноземних військ в Україну, спровокувавши істерику Кремля.

оренда квартири Львів

Новини