На Одещині є влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури, почалися відключенняю. Оновлено

Фото: Grad.ua

Внаслідок ракетного удару по Україні є влучання та пошкодження декількох об’єктів енергетичної інфраструктури в Одеській та інших областях, через це є значні проблеми з електропостачанням.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

«Унаслідок масованого ракетного удару є влучання та пошкодження декількох об’єктів енергетичної інфраструктури в нашій та інших областях України, тому наразі є значні проблеми з електропостачанням. Енергетики вже приступили до ремонтних робіт, але усунення пошкоджень займе певний час».

Марченко також зазначив, що дав доручення начальникам районних військових адміністрацій підключити критичну інфрастуктуру до генераторів, там де дозволяє їхня потужність, та організувати підвоз води для мешканців та забезпечити роботу Пунктів Незламності.

«Прошу поставитись з розумінням до ситуації. Влада та енергетики роблять усе можливе для ліквідації наслідків ворожого удару. Наразі ворожі літаки все ще в повітрі, триває повітряна тривога, прошу мешканців області знаходитись в укриттях до відбою».

Водночас, за даними начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука, є інформація про пошкодження 2 об’єктів критичної енергетичної інфраструктури Одещини. Постраждалих немає.

Оновлено. Згодом Максим Марченко додав: «Підрозділами протиповітряної оборони в небі над Одещиною було збито три ракети «Калібр».

На щастя, внаслідок удару постраждалих в області немає».

Голова ОВА доручив начальникам районних військових адміністрацій особисто вийти з комунікацією до всіх мешканців області з роз’ясненням поточної ситуації.

Внаслідок російського обстрілу у четвер було пошкоджено два об’єкти критичної енергетичної інфраструктури на Одещині.

В області є значні проблеми з електропостачанням.

Новини