Сили оборони будуть завдавати ворогу ударів по найбільш уразливих місцях – Зеленський

Фото: Зеленський, Телеграм-канал

Президент Володимир Зеленський провів вважливі військові на ради, на яких визначили найуразливіші місця ворога, зокрема, ті, де Сили оборони можуть завдати йому найбільшої шкоди.

Про це Зеленський повідомив у своєму Телеграм-каналі.

Зокрема, президент заслухав доповідь головнокомандувача Олександра Сирського, який повернувся з Авдіївського напрямку і розповів про ситуацію там, на місці, та на інших ключових ділянках фронту. Були узгоджені подальші дії.

«По-друге, разом з Головкомом, начальником ГШ Анатолієм Баргилевичем, міністром оборони Рустемом Умєровим, головою СБУ Василем Малюком, начальником ГУР МО Кирилом Будановим і заступником Головнокомандувача ЗСУ, відповідальним за напрямок безпілотних систем, Вадимом Сухаревським визначили найуразливіші місця ворога, ті, де ми можемо завдати йому найбільшої шкоди. І будемо завдавати. Що більше російська держава втрачатиме і що більшою буде ціна її агресії, то ближчим буде справедливе завершення цієї війни».

Також відбулась нарада з представниками Кабміну, ОПК та інших відомств щодо виробництва високотехнологічних дронів для проведення цих та майбутніх операцій.

«В Україні є така зброя, але вона повинна ставати далекобійнішою, масовішою та потужнішою. Визначили відповідні завдання та терміни. Жоден російський теракт не повинен залишатися без відповіді.»

оренда квартири Львів

Новини