Сили оборони контролюють більшу частину Вовчанська, намагаються просуватися вперед – ОСУВ «Хортиця»

Ситуація у Вовчанську, Deepstatemap

Більша частина Вовчанська Харківської області перебуває під контролем Сил оборони, окупанти нарощують на цьому напрямку своє угруповання.

Про це заявив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«Більша частина міста Вовчанськ перебуває під контролем Сил оборони. Вони тримають ворога під вогневим контролем, завдають йому максимальних втрат та намагаються просуватись вперед для звільнення всіх наших територій».

Волошин також повідомив, що ворог нарощує угруповання своїх військ на півночі Харківщини, перекидаючи додаткові сили з інших напрямків і «намагається переміщувати підрозділи в районі лінії державного кордону і залучати війська повітряно-десантних військ РФ».

«Також є така інформація, що ворог на підтримку своїх дій дотримується тактики вставлення загороджувальних загонів із числа особового складу підрозділів «Ахмат», – сказав речник, уточнивши, що ці загони розміщені в прикордонні з Україною.

Нагадаємо, у суботу Центр національного спротиву, створений Силами спеціальних операцій, повідомив про перекидання росіянами своїх частин з Херсонщини на Харківський напрямок.

оренда квартири Львів

Новини